Popis vybavení

Mám zájem

Vítejte v "hotelovém" standardu bydlení

Nastěhujte se do plně vybaveného bytu 1+KK nebo 1+1, které jsme pro vás připravili ve velmi vysokém uživatelském standardu. Byty jsou uzpůsobeny na potřeby střednědobého a dlouhodobého pronájmu od 6 měsíců až 24 měsíců, nebo i déle. Díky své poloze přímo v centru města Brna jsou ideální především pro zahraniční studenty Masarykovy univerzity (obor lékařství), pro pracovníky ve Spielberk Office Centre nebo IT odborníky z AT & T.

Pokud potřebujete krátkodobý pronájem v délce do 6-ti měsíců, neváhejte nás kontaktovat. U těchto krátkodobých pronájmů však nastavujeme cenu nájmu individuálně vzhledem k délce pronájmu.

Obývací
pokoj
Kuchyň Koupelna Ostatní

Obývací pokoj

Rozkládací dvojmístná pohovka/jednolůžko/dvojlůžko, pracovní stůl se sklem, podložkou, kontejnerem a kancelářskou židlí, jídelní stůl s prostíráním, 2x jídelní židle, 8x police, šatní skříň se zrcadlem, křeslo s přehozem a konferenčním stolkem, SMART TV LG 108cm/43“, TV komoda se sklem, 2x magnetická tabule, 8x magnetický clip, komoda s kontejnery a make-up zrcadlem, obraz, stolní lampa, noční lampa, závěsy, žaluzie, sítě proti hmyzu, 3x květinová dekorace, drobná dekorace.

Kuchyň

Kuchyňská linka včetně spotřebičů (trouba, sklokeramická deska, odsavač par, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice s mražákem).

Nádobí: 6x talíř, 2x sklenice, 2x sklenice na víno, 2x hrnek, 2x set příbor, 3x hrnec, 1x pánev, 1x prkénko.

Koupelna

WC, umyvadlo, zrcadlo, skleněná police, sprchový kout, topný žebřík, termostat, háčky na ručníky.

Ostatní vybavení

Vestavěná šatní skříň, věšáková stěna, automatická pračka, mop lifeheit s kyblíkem, smeták, smetáček s lopatkou, sušák na prádlo, odpadkový koš, domácí telefon, datový kabel.

Čistota na prvním místě

  • Vysavače, žehličky, žehlící prkna, sušička na prádlo (k dispozici v domě zdarma).
  • Z hygienických důvodů v každém bytě nový set povlečení (2x prostěradlo na pohovku/postel, 2x povlak na polštář).
  • Z hygienických důvodů jsou po každém nájemci koberce čištěny mokrou cestou - tepováním.
Seznam všech bytů