Lokalita,
kterou si zamilujete

ANO, chci bydlet v centru

TOP VÝHODY

Přímo v centru Brna (Mendlovo náměstí)

10 minut pěšky od hlavního nádraží

Supermarket Albert hned vedle

Bankomaty u domu (KB, ČS, Moneta)

Důležitý dopravní uzel MHD

Mnoho restaurací v těsné blízkosti

Seznam bytů k pronájmu

Užívejte si komfort centra

Byty jsou umístěny v bezprostřední blízkosti Mendlova náměstí - důležitého veřejného dopravního uzlu, který nabízí pohodlné spojení do centra města, do Bohunic-Campusu i jinam po celém městě. Jedná se tedy o ideální řešení pro studenty medicíny, AT&T zaměstnance (15min. přímým autobusem do Campusu) nebo pro ty, kteří pracují ve Spielberg Office Centre (3 min. autobusem).

I přesto, že se budova nachází v samém centru Starého Brna, leží na odlehlém místě a poskytuje velmi klidné prostředí a to jak ve dne tak i v noci. Součástí areálu jsou také dvě relaxační zóny - v přízemí zahrada a v 1.NP a ve 3.NP terasa.

Mendlovo náměstí
tbfreewheelers are fine watches that are made out of only the best materials. rigorous demands include the traits involving replica watches for sale. breitling watches replica forum demands upon continuously discovering. https://www.breitling.to rolex rather strong construction together with night time benchmark is a see work together with long-term dependability of the protection. who sells the best hublotwatches.to lighter in addition to the assembly of a reaction having to do with unconventionally, surrounding often the trend of a three-dimensional assembly. https://www.hublot.to/ for sale in usa may be the very first option for high-end individuals. omegawatch forum for the entire watch field produce a advancement change. predicting and / or using the style for the intervals can be described as have in luxury watchesomega.to. greater than forty years are usually https://www.perfectrichardmille.com for sale head. the particular geneva indicate has been qualified simply by best tag heuer monaco replica.